Okna

Dobierz swoje okno

Bez względu na to, czy potrzebne Ci jedno nowe okno, czy wszystkie okna do domu, biura lub szkoły, postaw na dobre parametry i korzystną cenę. 

Wybierz okna z PCV, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Zapytaj >>

7 powodów dla których okna warto kupić w firmie Krynicki.

Skuteczna ochrona przed hałasem i utratą ciepła. 

Oferowane przez nas okna są bardzo szczelne, mają wysokie wskaźniki izolacyjności termicznej i akustycznej.

Co najmniej 30-letnia trwałość. 

Wszystkie okna, które sprzedajemy mają wysoką odporność na warunki atmosferyczne – profile nie zmieniają koloru, ani nie żółkną. Spośród setek obsłużonych przez nas klientów, żaden nie reklamował okien z powodu przebarwień. 

Brak szkodliwych substancji. 

Oferowane przez nas okna są zgodne z europejskimi normami. Nie zawierają ołowiu.

Dostępność w 6 różnych kształtach. 
 
Oferujemy zarówno okna prostokątne, jak i owalne, trójkątne, łukowe, okrągłe, trapezowe.

Krótki czas montażu.
 
Zamontowanie jednego okna zabiera naszej ekipie przeciętnie 1-1,5 godziny. 

Znajomość okien, jaką może pochwalić się niewiele firm. 

Od 1999 r. zamontowaliśmy tysiące okien. Powierzając nam ich montaż, możesz być pewien, że rezultat spełni Twoje oczekiwania.

Oferta na każdą kieszeń. 

Cena okien zależy od ich wielkości, rodzaju profili, okuć i kilku innych czynników. Doradzimy Ci wybór odpowiednich okien biorąc pod uwagę także Twój budżet.

Poznaj przykładowe ceny już od 440 zł

Zamów okna na swoją kieszeń.

Wszystko, co robimy szyte jest na miarę naszych klientów. Ty wybierasz kolor, rozmiar czy rodzaj konstrukcji. My wyceniamy wybrane przez ciebie rozwiązania. Nie ma dwóch identycznych realizacji, więc nie ma dwóch identycznych cen.  

Poznaj przykładowe ceny.

Wszystkie zaprezentowane niżej ceny to tylko przykłady. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. By poznać cenę optymalnych dla Ciebie okien, już dziś umów się na pomiar.

 

OKNO PCV 116,5 cm x 113,5 cm

Cena**

1

Profil sześciokomorowy EKO SUN 70, kolor biały obustronny, pakiet dwuszybowy, witryna "Fix" w ramie

440 zł

1

Profil sześciokomorowy EKO SUN 70, kolor biały obustronny, pakiet dwuszybowy, jednoskrzydłowe rozwierno-uchylne

660 zł

1

Profil sześciokomorowy EKO SUN 70, kolor biały obustronny, pakiet dwuszybowy, dwuskrzydłowe rozwierno-uchylne, słupek stały

873 zł

1

Profil sześciokomorowy EKO SUN 70, kolor biały obustronny, pakiet trzyszybowy, dwuskrzydłowe rozwierno-uchylne, słupek stały

993 zł

1

Profil sześciokomorowy EKO SUN 70, kolor jednostronny typowy* (od zewnątrz), pakiet dwuszybowy, dwuskrzydłowe rozwierno-uchylne, słupek stały

1048 zł

1

Profil sześciokomorowy EKO SUN 70, kolor obustronny typowy*, pakiet dwuszybowy, dwuskrzydłowe rozwierno-uchylne, słupek stały

1390 zł

1

Profil siedmiokomorowy VEKA, kolor obustronny nietypowy, pakiet trzyszybowy, dwuskrzydłowe rozwierno-uchylne, słupek stały

1510 zł

* Kolory typowe profil EKO SUN 70: złoty dąb, orzech, mahoń, szary, antracyt, winchester

**Cena netto, bez montażu

Często zadawane pytania

Po co są komory w oknach PCV? 

Okna PCV mają ramy, które w przekroju podzielone są cienkimi, pionowymi ściankami na komory. Komór może być od 3 do 7. Im więcej komór, tym plastikowe okno ma niższy, czyli lepszy, współczynnik przenikania ciepła, a więc lepiej chroni przed jego utratą.

Czy to prawda, że im więcej komór w oknach PCV, tym lepiej? 

Z jednej strony, zwiększenie liczby komór wpływa na poprawę izolacyjności cieplnej. Z drugiej, pogarsza sztywność profilu. Jest tak, bo w środkowej komorze znajduje się usztywnienie i wzmocnienie profilu. W przypadku licznych, wąskich komór trudno o umieszczenie w jednej z nich stalowego kształtownika o dużym przekroju. Przy typowej głębokości zabudowy optymalnym rozwiązaniem są więc profile 5-komorowe lub 6-komorowe.

Czy okna z PCV trzeba konserwować? 

Ram nie trzeba konserwować, ani odnawiać. Dbałość o okna z plastiku polega jedynie na corocznej profilaktycznej konserwacji okuć oraz uszczelek. W tym celu stosuje się specjalne oleje.

Ile kosztuje typowe okno? 

Nie ma jednego wymiaru okna typowego. Typowym może być zarówno małe okno o wymiarze 56,5 cm x 53,5 cm , jak i duże okno o wymiarze 206,5 cm x 143,5 cm. By poznać orientacyjne ceny zobacz nasz cennik lub zadzwoń na....... i poproś o wycenę.

Czy to prawda, że okna PCV mogą mieć inny kolor od strony elewacji, a inny od wewnątrz? 

Prawda. Możliwe jest zamówienie okna, które będzie miało inny kolor od wewnątrz, a inny z zewnątrz. Można również zamówić okna, których ramy z jednej strony będą miały okleinę drewnopodobną (dąb, orzech, mahoń itp).

Ile oszczędzę na ogrzewaniu kupując droższe okno, o lepszych wskaźnikach termoizolacyjności? 

Jeżeli wysokiej jakości okna z PCV zamontujemy w mieszkaniu średniej wielkości i będziemy racjonalnie gospodarować ogrzewaniem, oszczędności powinny sięgać kilkaset złotych rocznie. Trudno to precyzyjnie oszacować, bo oprócz okien na koszty ogrzewania ma wpływ wiele czyników, między innymi: jakość ocieplenia budynku, wysokość temperatury w mieszkaniu, jaką chcemy utrzymać, kierunki świata, na które wychodzą okna, itp.

aluplas           kde            salamander            veka