Jak przebiega proces obsługi klientów ?

Przez ponad 18 lat działalności nauczyliśmy się dużo o tym, jak obsługiwać klientów, by przez lata byli zadowoleni z kupionych u nas i zamontowanych przez nas okien i osłon okiennych. Oto, jak wygląda ten proces. 

 • jak przebiegaAnaliza potrzeb
  W czasie której poznajemy twoje oczekiwania wobec okien i osłon okiennych, założony budżet, możliwości i ograniczenia w miejscu montażu.
 • Bezpłatne doradztwo i pomiar 
  Kiedy wychodzimy z propozycjami okien i osłon okiennych, jakie najlepiej sprawdzą się w Twoim domu, biurze, szkole czy innej instytucji i dokonujemy pomiarów. Zabieramy ze sobą próbniki, tak, byś mógł wybierać spośród wielu wzorów i kolorów.
 • Przygotowanie oferty 
  Jeśli to możliwe cenę poznasz już podczas wizyty na pomiarze. Bardziej skomplikowane oferty przygotujemy w ciągu 1-3 dni po wykonaniu pomiarów.Może ona obejmować kilka różnych wariantów rozwiązania.
 • Podpisanie umowy 
  Jeżeli akceptujesz naszą propozycję, podpisujemy umowę. Po otrzymaniu zaliczki (zwykle w wysokości 30% wartości zlecenia) zamawiamy towar.
 • Montaż 
  W czasie określonym w umowie montujemy. Montaż uznajemy za zakończony w chwili, kiedy klient jest gotowy do podpisania protokołu odbioru – bez żadnych uwag. Na tym punkcie – osiągnięcia pełnego zadowolenia klienta – mamy prawdziwą obsesję.