Kilka powodów, żeby kupić okna i osłony okienne w firmie Krynicki.

notowanieIndywidualne podejście i opieka. Naszą firmę tworzą doświadczeni montażyści i handlowcy, znający specyfikę i zróżnicowane potrzeby klientów. Właściciel mieszkania w bloku, duża firma, czy uniwersytet – każda grupa klientów oczekuje oferty o innym profilu, a my proponujemy im dopasowane do ich potrzeb rozwiązania.

Fachowe doradztwo. Nasi klienci nie muszą znać setek rodzajów okien, rolet, markiz czy żaluzji, ani sposobów ich montażu. Wystarczy, że my mamy wiedzę, dzięki której każdemu klientowi możemy zaproponować szereg satysfakcjonujących rozwiązań.

Skuteczność. Nasi montażyści znają się na rzeczy i niejednokrotnie udowodnili, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Potwierdzeniem tego są realizacje, także niestandardowe.

Konkurencyjne ceny. Dzięki świetnej znajomości rynku i wieloletniej współpracy z producentami okien, rolet i konfekcji okiennej nasza oferta jest naprawdę konkurencyjna. 

Wyjątkowo przyjazna obsługa. Jesteśmy uśmiechnięci, otwarci i elastyczni. Zawsze odbieramy telefony (lub oddzwaniamy), a ewentualne problemy rozwiązujemy szybko i skutecznie.

Już dziś skontaktuj się z nami, a pomożemy ci wybrać okna i osłony okienne, które najlepiej sprawdzą się w twoim domu lub biurze oraz przedstawimy swoją ofertę.