Markizy

Dobierz swoją markizę

Markizy zapewniają przyjemny cień w słoneczne dni. Innymi słowy, chroniąc przed nadmiernym nasłonecznieniem zwiększają komfort korzystania z tarasu czy balkonu.

Ułatwiają zachowanie niższej temperatury wnętrz. Dobrze dobrane dodają uroku i elegancji.

Zobacz kolor markizy na Twojej elewacji

WIZUALIZATOR >>

8 powodów dla których markizy warto kupić w firmie Krynicki.

Gwarancja trwałości. 


Markizy robione przez nas na indywidualnie zamówienie mają wieloletnią trwałość. Udzielamy 8-letniej gwarancji na tkaninę oraz 2-letniej gwarancji na napęd i konstrukcję markizy, 12 miesięcy na montaż. 

45 wytrzymałych tkanin do wyboru. 

Tkaniny do markiz sprowadzamy z Włoch. Wykonane są z materiałów akrylowych, powlekanych ochronną warstwą teflonu, dzięki czemu są odporne na blaknięcie, zabrudzenia, grzyby czy pleśń i oddychające – nie utrudniają więc wymiany powietrza na tarasie czy balkonie i szybką schną. Konstrukcja dostępna w 6 kolorach.
Konstrukcja markiz wykonana jest z elementów aluminiowych i stalowych pokrytych warstwą lakieru proszkowego. Standardowo dostępna jest w kolorze białym i – w zależności od modelu markizy – kremowym, brązowym, srebrnym, grafitowym i antracytowym.

Konstrukcja dostępna w 6 kolorach. 

Konstrukcja markiz wykonana jest z elementów aluminiowych i stalowych pokrytych warstwą lakieru proszkowego. Standardowo dostępna jest w kolorze białym i – w zależności od modelu markizy – kremowym, brązowym, srebrnym, grafitowym i antracytowym.

Napęd ręczny lub elektryczny. 

Nasze markizy mogą być wyposażone w napęd ręczny, realizowany za pomocą korby, lub elektryczny, sterowany przełącznikiem ściennym lub pilotem.

Możliwość osłonięcia markizą dowolnej powierzchni. 

Możemy wykonać markizę idealnie dopasowaną do potrzeb, odpowiednią do osłonięcia dowolnego tarasu, balkonu, czy ogródka restauracyjnego.

Konstrukcja dostępna w 6 kolorach. 

Konstrukcja markiz wykonana jest z elementów aluminiowych i stalowych pokrytych warstwą lakieru proszkowego. Standardowo dostępna jest w kolorze białym i – w zależności od modelu markizy – kremowym, brązowym, srebrnym, grafitowym i antracytowym.

Oferta na każdą kieszeń. 

Cena markizy zależy od jej wielkości, modelu, rodzaju napędu i sterowania, miejsca montażu, wyposażenia i kilku innych czynników. Doradzimy Ci wybór odpowiednich markiz biorąc pod uwagę także Twój budżet.

Sprawdzone ekipy montażowe. 

Od 1999 r. zamontowaliśmy tysiące markiz. Powierzając nam ich montaż, możesz być pewien, że rezultat spełni Twoje oczekiwania.

Poznaj przykładowe ceny

Zamów markizy na swoją kieszeń.

Wszystko, co robimy szyte jest na miarę naszych klientów. Ty wybierasz kolor, rozmiar czy rodzaj konstrukcji. My wyceniamy wybrane przez ciebie rozwiązania. Nie ma dwóch identycznych realizacji, więc nie ma dwóch identycznych cen.  

Poznaj przykładowe ceny.

Wszystkie zaprezentowane niżej ceny to tylko przykłady. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie. By poznać cenę optymalnych dla Ciebie markiz, już dziś umów się na pomiar.

 

MARKIZY -wielkość 295 cm x 200 cm

Cena*

1

Markiza na odkrytym wałku,napęd ręczny,kolor tkaniny do wyboru

2751 zł

2

Markiza w półkasecie, napęd ręczny, kolor tkaniny do wyboru

4802 zł

3

Markiza w kasecie, napęd ręczny, kolor tkaniny do wyboru

5663 zł

4

Markiza na odkrytym wałku,napęd elektryczny z korbą awaryjną, przystosowany do włącznika klawiszowego,kolor tkaniny do wyboru

3316 zł

5

Markiza w półkasecie,napęd elektryczny, przystosowany do włącznika klawiszowego, z korbą awaryjną,kolor tkaniny do wyboru

5367 zł

6

Markiza w kasecie,napęd elektryczny ,przystosowany do włącznika klawiszowego,z korbą awaryjną,kolor tkaniny do wyboru

6228 zł

7

Markiza na odkrytym wałku,napęd elektryczny, radiowy. z korbą awaryjną, pilot,czujnik drgań(automatycznie zwija markizę przy dużym wietrze), kolor tkaniny do wyboru

4163 zł

*Cena netto, bez montażu

Często zadawane pytania

Czym markiza firmy Krynicki różni się od tej z marketu?
Nasze markizy mają długą żywotność. Są instalowane z myślą o konkretnym tarasie lub balkonie, dlatego ich wymiary, model czy wyposażenie są idealnie dopasowane do wymagań. Dzięki temu, przez lata dobrze spełniają swoją rolę, a ich obsługa jest przyjemnością.

Z drugiej strony, markizy dostępne w marketach produkowane są z tanich i słabych jakościowo komponentów. Są to proste modele w niewielu rozmiarach. W związku z tym, możliwości ich zamontowania i funkcjonalność są ograniczone.

Ile wynosi czas oczekiwania na wykonanie markizy?
Około 3 tygodni.

Dlaczego wyposażenie markizy w czujniki pogodowe się opłaca?
Rozłożona markiza jest jak żagiel na morzu i silny wiatr może ją uszkodzić. Wyposażenie jej w automatykę przeciwwiatrową, dzięki której markiza sama składa się, kiedy wiatr wieje zbyt silnie, zapobiega tego takim wydarzeniom.

Czy markiza chroni przed deszczem, śniegiem i wiatrem?
Markizy chronią wyłącznie przed słońcem. Nie należy stosować ich do ochrony przed deszczem, śniegiem, wiatrem.

Czy markizę trzeba demontować na zimę?
Nie trzeba. 

Jak korzystać z markiz, by działały długo i niezawodnie?

Markizy są przeznaczone wyłącznie do osłony powierzchni zewnętrznych przed nadmiernym nasłonecznieniem. Podczas korzystania z nich należy postępować zgodnie z poniższymi zaleceniami. Ich nieprzestrzeganie może doprowadzić do uszkodzenia markizy.

• W przypadku wystąpienia opadów deszczu, śniegu lub silnego wiatru należy bezzwłocznie zamknąć markizę.
• Markiza jest przystosowana do pracy w temperaturze od 0°C do + 65°C
• Markizy z napędem elektromechanicznym mogą być używane tylko do pracy w ruchu przerywanym. Ciągła praca silnika markizy nie może przekroczyć 4 minut.
• W przypadku zastosowania napędu elektromechanicznego zaleca się stosowanie czujnika wiatrowo- słonecznego.
• Nie należy przebywać pod markizą podczas jej otwierania lub zamykania. 

• Nie można umieszczać jakichkolwiek przedmiotów na ramionach lub pokryciu markizy.
• Zaleca się, aby tkanina przed zamknięciem markizy była czysta i sucha, aby uniknąć jej uszkodzenia.
• Nie należy dokonywać własnoręcznych napraw i modyfikacji w mechanizmach i konstrukcji markizy.
• W przypadku nieprawidłowego działania markizy należy skontaktować się z producentem.
• W przypadku awarii systemu zawieszenia markizy należy ją zabezpieczyć w danym położeniu do momentu przybycia ekipy serwisowej.