O nas

Dobieramy i montujemy okna i osłony okienne od 1999 roku. 

Niewiele jest firm, które działają na rynku sprzedaży i montażu okien, rolet i konfekcji okiennej we Wrocławiu tak długo jak nasza firma. Założona w 1999 roku była jedną z wielu, jakie wtedy powstawały. Obecnie, należy do wrocławskich firm o największej renomie w tej branży. 

Podczas, gdy większość firm oferujących okna, markizy czy rolety zacieśniała swoje zainteresowanie wokół klientów indywidualnych, my zadbaliśmy także o specyficzne potrzeby klientów instytucjonalnych. Postawiliśmy na doskonałe produkty i bardzo rzetelną, przyjazną obsługę. 

Doceniali i doceniają to klienci. W ciągu ponad 18 lat obsłużyliśmy ich dziesiątki tysięcy – wśród nich zarówno osoby prywatne jak i instytucje, takie jak uczelnie wyższe, szkoły czy biura.  I choć przez lata wiele się zmieniło, jedno pozostaje niezmienne – każdy nasz klient może liczyć na fachową pomoc w doborze okien, żaluzji czy rolet – o dobrych parametrach i w rozsądnej cenie – oraz solidnie wykonany montaż.

Już dziś skontaktuj się z nami, a pomożemy ci wybrać okna i osłony okienne, które najlepiej sprawdzą się w twoim domu czy biurze oraz przedstawimy swoją ofertę.